БОЄПРИПАСИ

Набій дробовий СПОРТІНГ S28 K7,5

Набій для стрілецько-мисливської стрільби BLACK MARK Sporting S28 використовується як для низки дисциплін спортивної стрільби, так і для полювання.

Має комфортний віддачу для довготривалої стрільби.
Виконана спеціальна завальцовка для плавної роботи з напівавтоматичними рушницями. 
Використання твердого графітованого свинцевого дробу  в поєднанні з повним пластиковим пижем-контейнером дає якісний дробовий осип і впевнене ураження тарілок і різноманітних цілей

Патрон GGG кал .308 Win (7.62/51) куля FMJ маса 9.65 грама/ 147 гран. Поч. швидкість 842 м/с

FMJ (Full Metal Jucket) – класична цільнооболочечна куля. Куля покрита мідним сплавом або іншим металом і має свинцевий сердечник. В основному призначається для розважально-тренувальної стрільби. Може також використовуватися на деяких видах полювань, що не вимагають від кулі високих експансивних, руйнівних властивостей (по дрібній дичині).

Патрон Hornady Frontier кал. 223 Rem

Американська якість і відповідність військовим стандартам – це основні риси нової серії Frontier. У лінійці Frontier представлені бюджетні патрони калібру .223 Remington, але при цьому споряджені легендарними кулями Hornady і в латунній гільзі. Ці патрони збираються з комплектуючих Hornady на військовому підприємстві в Lake City – одному з головних постачальників Армії США. Патрони Frontier зроблені за військовими стандартами з додатковим зміцненням капсуля й кулі крімпом для надійної роботи в напівавтоматичній зброї.

Патрон Hornady кал. 22 LR куля HP маса 2,59 г (40 гран)

Серія малокаліберних боєприпасів для спортивної, тренувальної і розважальної стрільби. Підходять для самозарядних і болтових карабінів. Класична напівоболонкова куля масою 2,59 грами (40 гран), латунна гільза. Дульна швидкість від 326 м/с до 354 м/с залежно від конкретної моделі.

Патрон SK Long Range Match кал. 22 LR

Патрон SK Long Range Match був розроблений спеціально для ентузіастів стрільби на дистанції від ста ярдів. Виріб зроблений із строгим контролем якості. Підходить для змагань у все популярніших стрілецьких дисциплінах, таких, наприклад, як PRC. SK Long Range Match також рекомендується для тренувального і підготовчого зайняття перед серйозними змаганнями по високоточній стрільбі більшим калібром.

Патрон Hornady Precision Hunter кал. 6.5 куля ELD-X маса 9.27 г / 143 гран

Точність і висока вражаюча дія є відмінними рисами патронів Hornady® Precision Hunter. Особливу увагу інженери компанії Hornady® приділили точності відважування порохового заряду, що дозволяє максимально використати балістичний потенціал кулі ELD – X. Порох, використовуваний в патронах Precision Hunter, характеризуються чистотою і повнотою згорання і завдяки точності дозування забезпечують високу постійність бою незалежно від температури довкілля. Така увага до деталей дозволяє добитися високої точності і стабільності характеристик в найвідповідальніші моменти полювання.

Патрон GGG кал .308 Win (7.62/51) куля Sierra MatchKing HPBT маса 10.89 грама/ 168 гран. Поч. швидкість 805 м/с

Sierra Match King HPBT – одна з найбільш точних куль на ринку. HPBT (hollow point boat tail), в дослівному перекладі «порожній ніс з хвостовим звуженням», вказує на характеристику форми, так і на внутрішню конструкцію. Така конструкція дозволяє кулі стабілізуватися при переході на дозвукові швидкості, що робить її незамінною при стрільбі на далекі дистанції. Куля Sierra Match King HPBT – це стандарт для снайперів армії, поліції і спецслужб США і багатьох країн світу. Ці кулі – вибір спортсменів, снайперів і мисливців, що стріляють на значні дистанції.

"СІГНУМ" SE36

Дробовий набій “СІГНУМ” SE36 лінійки Black Mark «Traditional» – це мисливський дробовий набій для стрільби на середні і дальні дистанції (до 65 м).

Снаряд 36 г свинцевого дробу середньої твердості розміщується в пластмасовому пижі-контейнері Gualandi, який характеризується стабільним розкриттям пелюстків при пострілі. Завдяки цьому набій має ефективні показники по різкості і осипу дробу на стандартних дистанціях стрільби. Маса снаряду може незначно відрізнятися в залежності від номеру (діаметру) дробу на 1-2 дробини. Це обумовлено технічними особливостями обладнання.
Додатковим плюсом набоїв з пластмасовими пижами-контейнерами є значно менший час, що приділяється на чистку зброї після стрільби.

БЛЕК МАРК L33

Кульовий БЛЕК МАРК L33 – універсальний набій для полювання і прикладної стрільби.

Набій L33 оснащується підкаліберною “Дьябло”-подібною кулею в контейнері. Це проста, але точна куля, яка підходить як для полювання, так і для тренувань з практичної стрільби . Відмінно зарекомендувала себе для звичайного “плінкінга”- стрільби по мішенях. Використання повних пластикових пижів-контейнерів дає додаткові плюси – зменшення зношення ствола і легкість його чистки після стрільби.

Набої L33 зі свинцевою кулею діаметром 17,4 мм можуть використовуватися з будь-якими дульними звуженнями до “чока” включно.

На всіх набоях виконано конусоподібне завальцовування для легкої подачі патрона в патронник, що особливо важливо для напівавтоматичних рушниць.

"ШУТЕРС КЛАБ" SC28

Малоімпульсний дробовий набій “ШУТЕРС КЛАБ” SC28 спортивної лінійки Black Mark «Competition» створено спеціально для задач практичної стрільби (IPSC).

Набої було розроблено і доведено до високого рівня за безпосередньої участі кращих українських стрільців-спортсменів. Завдяки їх багаторічному досвіду, практичним рекомендаціям і вимогам вдалося створити відмінний набій, що було практично підтверджено чисельними перемогами на українських і міжнародних змаганнях.

Однією з основних особливостей набою SC28 лінійки «Competition» є знижений імпульс відбою. При цьому він впевнено вражає метал на близьких і середніх відстанях. Також це дозволяє “кулеметити” з мінімальним підкиданням ствола, що зменшує час на повернення зброї на лінію прицілювання. Перемога в змаганні часто залежить саме від цих долей секунди. Дробовий “Шутерс Клаб”, як і картечний “Рейнж Мастер” було створено саме для задач практичної стрільби.

БЛЕК МАРК G28

Кульовий набій БЛЕК МАРК G28 лінійки «Traditional» – це мисливський кульовий набій.

Набій Black Mark G28 споряджається широковідомою серед мисливців і спортсменів світу підкаліберною кулею Gualandi “Gualbo”. Вона заслуговує на звання однієї з найточніших сучасних куль.
Куля стрілочного типа зі стабілізатором дозволяє набою G28 мати видатні показники за параметром купчастості. Ці кулі відпочатку розроблялись для цільової стрільби для відповідальних дальніх пострілів. G28 відмінно зарекомендували себе як в у спортивних змаганнях, так і на полюванні.

Набої G28 можуть використовуватися з будь-якими дульними звуженнями.

На всіх набоях виконано конусоподібне завальцовування для легкої подачі патрона в патронник, що особливо важливо для напівавтоматичних рушниць.

"ХАНТЕРС КЛАБ" HC36

Дробовий набій “ХАНТЕРС КЛАБ” HC36 лінійки Black Mark «Traditional» – це класичний мисливський дробовий набій для всіх типів і умов полювання. Випускається як в контейнерному, так і безконтейнерному варіанті.

В контейнерному варіанті снаряд 36 г свинцевого дробу середньої твердості розміщується в пластмасовому пижі-контейнері Gualandi, який характеризується стабільним розкриттям пелюстків при пострілі. Завдяки цьому набій має ефективні показники по різкості і осипу дробу на стандартних дистанціях стрільби. Додатковим плюсом набоїв з пластмасовими пижами-контейнерами є значно менший час, що приділяється на чистку зброї після стрільби.

В безконтейнерному варіанті використовується пластиковий пиж Gualandi Bior, який дає ширший осип ніж контейнерний набій. Його частіше використовують на початку сезону або у місцях з обмеженим кутом огляду (наприклад, в високому очереті при швидкорухомій цілі, де час на прицілювання і постріл обмежений). Цей набій найкраще підходить для рушниць з постійними дульними звуженнями.

"БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ" XR36

Картечний набій “БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ” XR36 лінійки «Traditional» – це мисливський дробовий набій для стрільби на середні і дальні дистанції (до 65 м).

Картечний набій “Блек Бак Ікс-Рейнж”, як походить з самої його назви (X-Range – скорочення від анг. Extended range, що означає “подовжена дальність”) – призначений для впевненого ураження цілей на відстанях, що перевищують стандартні мисливські або тактичні дистанції.

Снаряд 35,8 г в 10 картечин підвищеної твердості діаметром 8,38 мм (амер.- картеч “00”) розміщується в пластмасовому пижі-контейнері Gualandi, який характеризується стабільним розкриттям пелюстків при пострілі. Набій характеризується ефективними показниками по різкості бою і щільним, як для картечі, малюнком (патерном) попадань на значних дистанціях стрільби.

"RANGE MASTER" RM28

Малоімпульсний картечний набій “RANGE MASTER” RM28 спортивної лінійки Black Mark «Competition» створено спеціально для задач практичної стрільби (IPSC).

Набої було розроблено і доведено до високого рівня за безпосередньої участі кращих українських стрільців-спортсменів. Завдяки їх багаторічному досвіду, практичним рекомендаціям і вимогам вдалося створити відмінний набій, що було практично підтверджено чисельними перемогами на українських і міжнародних змаганнях.

ТАХО 9×21 MATCH FMJ

Мисливський нарізний патрон для дичини до 50 кг. Патрон калібру 9х21 з класичними параметрами для точної і безпечної стрільби. Патрон споряджений матчевої кулею FMJ (Full Metal Jacket) для точної стрільби, полювання, змагань і спорту. Калібр: 9х21 Куля: FMJ Вага: 7,45 г

Патрон травматичної дії "ВІЙ" кал.9мм

Маса метальної снаряда 0.6 м Потужність не більше 40Дж на відстані 3.5 м від дульного зрізу. Початкова швидкість становить не більше 380 метрів в секунду на відстані 3.5 м від дульного зрізу. Зберігає відмінну купчастість навіть на відстані понад 7 м

Патрон травматичний Ерма "ПНД-9П" 9 мм

Патрон «ПНД-9П»   (калібр 9 мм Р.А.) виробляється у місті Київ (УКРАЇНА) на підприємстві ТОВ « Эрма-Интер» і  призначений для придушення агресивності нападаючого шляхом болючої дії за рахунок кінетичної енергії еластичної кулі (гумової кулі, кульки). Виробник так само рекомендує використовувати патрон «ПНД-9П» для проведення тренувальних занять і відпрацювання навичок поводження зі зброєю.

Патрон травматичний Еколог "Терен-3ФР" револьверний кал. 9 мм

Патрони “Терен-3ФР” розроблені і випускаються для револьверів калібру .380 / 9 мм, призначених для стрільби патронами з гумовою кулею. Патрони “Терен-3ФР” застосовуються як засіб активної самооборони при виникненні реальної загрози нападу. Патрони ударно-травматичної дії використовуються для стрільби з метою самооборони, їх застосування дозволяє тимчасово пригнічувати псіховолевую стійкість нападника без заподіяння йому тяжких тілесних ушкоджень.

Патрон травматичний Форт "Форт-Т" (Rubber) 45 кал.

Патрони «Форт-Т» кал.45 Rubber виготовлені з екологічно чистих матеріалів, сертифікованих в Україні, і призначені для застосування в цілях самооборони. Патрон оснащений гумовою кулею травматичної дії.

Зв'яжіться з нами

Заповніть ці поля і ми Вам передзвонимо протягом 5 хвилин

Відвідайте наш магазин

Ми завжди готові проконсультувати покупця!

+38(068) 278-21-12

*Київстар

+38(099) 309-41-45

*Vadafone

Підпишіться на нас

Розроблено Adogen Agency